Kontakt

Foto på Hans J Pettersson
 Namn: Hans J Pettersson
 Titel:  Affärschef
 Tele: 
 Mobil: 070-2168710
 E-post: hans.pettersson@stallningsmont.se

Foto på Birgitta Aittamaa
 Namn: Birgitta Aittamaa
 Titel:  Kontorist
 Tele: 0650-22580
 Mobil: 
 E-post: birgitta.aittamaa@stallningsmont.se

Foto på Andreas Edström
 Namn: Andreas Edström
 Titel:  Platschef Byggservice
 Tele: 0650-374 46
 Mobil: 070-288 23 98
 E-post: andreas.edstrom@stallningsmont.se

Foto på Lennart Hämäläinen
 Namn: Lennart Hämäläinen
 Titel:  Platschef Byggservice / Bygg Iggesund Paperboard / Holmen Timber
 Tele: 
 Mobil: 070-6548812
 E-post: lennart.hamalainen@stallningsmont.se

Foto på Sven-Erik Larsson
 Namn: Sven-Erik Larsson
 Titel:  Platsansvarig Ställning Gästrikland
 Tele: 
 Mobil: 070-216 85 92
 E-post: sven-erik.larsson@stallningsmont.se

Foto på Patrik Markström
 Namn: Patrik Markström
 Titel:  Platsansvarig Ställning Sundsvall
 Tele: 
 Mobil: 070-257 14 06
 E-post: patrik.markstrom@stallningsmont.se

Foto på Fredrik Gudmundsson
 Namn: Fredrik Gudmundsson
 Titel:  Platsansvarig Ställning SCA Ortvikens Pappersbruk
 Tele: 
 Mobil: 070-318 96 00
 E-post: fredrik.gudmunsson@stallningsmont.se

Foto på Roland Gustavsson
 Namn: Roland Gustavsson
 Titel:  Platschef Värmland / Örebro
 Tele: 
 Mobil: 070-418 56 72
 E-post: roland.gustavsson@stallningsmont.se

Foto på Johan Lang
 Namn: Johan Lang
 Titel:  Arbetsledare Värmland / Örebro
 Tele: 
 Mobil: 076-521 59 83
 E-post: johan.lang@stallningsmont.se

Foto på Lars Nordström
 Namn: Lars Nordström
 Titel:  Platsansvarig ställning Sandvik AB
 Tele: 
 Mobil: 070-440 10 13
 E-post: lars.nordstrom@stallningsmont.se

Foto på Vesa Jokioja
 Namn: Vesa Jokioja
 Titel:  Platsansvarig Ställning SCA Östrands Massafabrik
 Tele: 
 Mobil: 070-651 79 19
 E-post: vesa.jokioja@stallningsmont.se

Foto på Lars Hildingsson
 Namn: Lars Hildingsson
 Titel:  Platsansvarig Ställning Vallviks Bruk
 Tele: 
 Mobil: 070-543 65 09
 E-post: lars.hildingsson@stallningsmont.se

Foto på Jonas Åsander
 Namn: Jonas Åsander
 Titel:  Platsansvarig Ställning Dalarna / Gästrikland
 Tele: 
 Mobil: 076-793 54 61
 E-post: jonas.asander@stallningsmont.se

Foto på Anders Hamrin
 Namn: Anders Hamrin
 Titel:  Ansvarig Borrning/Sågning
 Tele: 
 Mobil: 070-271 58 50
 E-post: anders.hamrin@stallningsmont.se

Foto på Sune Svensk
 Namn: Sune Svensk
 Titel:  Platsansvarig Ställning Specialprojekt
 Tele: 
 Mobil: 070-216 86 95
 E-post: sune.svensk@stallningsmont.se

Foto på Leif Nyström
 Namn: Leif Nyström
 Titel:  Platsansvarig Ställning Arizona Chemicals / Bollnäs
 Tele: 070-6870626
 Mobil: 
 E-post: leif.nystrom@stallningsmont.se

Foto på Sunna Cigen
 Namn: Sunna Cigen
 Titel:  Entreprenadingenjör
 Tele: 
 Mobil: 070-216 85 99
 E-post: sunna.cigen@stallningsmont.se

Foto på Mats Sättlin
 Namn: Mats Sättlin
 Titel:  Entreprenadingenjör
 Tele: 0650-374 45
 Mobil: 070-216 89 69
 E-post: mats.sattlin@stallningsmont.se