Kontakt

Foto på Anders Strömbäck
 Namn: Anders Strömbäck
 Titel:  VD
 Tele: Växel 0920-223090
 Mobil: 070-189 21 37
 E-post: anders.stromback@stallningsmont.se

Foto på Kurt Uusitalo
 Namn: Kurt Uusitalo
 Titel:  Produktionschef Kiruna, malmfälten
 Tele: 0980-81509
 Mobil: 070-559 13 14
 E-post: kurt.uusitalo@stallningsmont.se

Foto på Magnus Lagbo
 Namn: Magnus Lagbo
 Titel:  Platsansvarig Vitåfors Malmberget
 Tele: 
 Mobil: 070-189 21 39
 E-post: magnus.lagbo@stallningsmont.se

Foto på Knut Lindmark
 Namn: Knut Lindmark
 Titel:  Platschef SÅAB
 Tele: 0980-303 00
 Mobil: 070-549 35 79
 E-post: knut.lindmark@stallningsmont.se

Foto på Ulf Sildeman
 Namn: Ulf Sildeman
 Titel:  Produktionschef Luleå-Piteå området
 Tele: Växel 0920-223090
 Mobil: 070-1892138
 E-post: ulf.sildeman@stallningsmont.se

Foto på Björn Gustavsson
 Namn: Björn Gustavsson
 Titel:  Platschef Luleå Fyrkantenområdet, SSAB, Transporter
 Tele: Växel 0920-223090
 Mobil: 070-182 92 69, 070-326 54 03, SSAB 070-659 14 40
 E-post: bjorn.gustavsson@stallningsmont.se

Foto på Charles Johansen
 Namn: Charles Johansen
 Titel:  Platschef Piteå
 Tele: 0920-186 11
 Mobil: 070-326 54 10
 E-post: charles.johansen@stallningsmont.se

Foto på Anders Boman
 Namn: Anders Boman
 Titel:  Produktionschef Övik, Umeå området
 Tele: 0660-55050
 Mobil: 070-666 65 73
 E-post: anders.boman@stallningsmont.se

Foto saknas!
 Namn: Jens Svensson
 Titel:  Plats chef Ö-vik, Kramfors
 Tele: 0660-55050
 Mobil: 070-2030 147
 E-post: jens.svensson@stallningsmont.se

Foto på Mikael Johansson
 Namn: Mikael Johansson
 Titel:  Platschef Umeå
 Tele: 090-168125
 Mobil: 070-649 75 91
 E-post: mikael.johansson@stallningsmont.se

Foto på Lena Esko Nilsson
 Namn: Lena Esko Nilsson
 Titel:  Arbetsmiljöingenjör
 Tele: Växel 0920-223090
 Mobil: 076-115 07 47
 E-post: lena.esko.nilsson@stallningsmont.se

Foto på Torben Printz
 Namn: Torben Printz
 Titel:  KMA
 Tele: 
 Mobil: 070-356 59 86
 E-post: torben.printz@stallningsmont.se

Foto på Jan-Olov Lund
 Namn: Jan-Olov Lund
 Titel:  Lagerchef / logistikansvarig
 Tele: 
 Mobil: 070-326 54 02
 E-post: jan-olov.lundh@stallningsmont.se

Foto saknas!
 Namn: Tobias Winberg
 Titel:  Platsansvarig, SSAB Oxelösund
 Tele: 
 Mobil: 076-1159712
 E-post: tobias.winberg@stallningsmont.se